Wiseberg Technology logo

(+371) 24 227 044

DARBA DIENĀS:
PLKST. 8:00 - 17:00

info@WISEBERG.EU

JUMS ATBILDĒS DIVU
DARBA DIENU LAIKĀ

Ķengaraga iela 10A

RAŽOŠANAS UN
BIROJA TELPAS

PAR WISEBERG
UZZINI VAIRĀK

Wiseberg Technology ir elektonikas montāžas nozares uzņēmums, kas nodrošina pilnu EMS pakalpojumu klāstu, sākot no prototipa izstrādei beidzot ar iespiedplašu montažu un produktu iepakošanu.
IEPLĀNOT KONSULTĀCIJU ➜

VĪZIJA

Prestižākais elektronikas partneris Eiropā, kas nodrošina augstāko kvalitāti un profesionālismu visā ko dara.

PRIEKSROCĪBAS

Wiseberg Technology pieredzējušā elektronijas inženieru komanda un jaunākās tehnologijas iekārtas spēj nodrošināt augstāko kvalitāti un īsus izpildes termiņus, jebkuram sarežgītājam darbam.

Misija

Padarām lietas cilvēciskākas, kas palīdz darīt un domāt Jūsu vietā.

SPECIĀLISTU KOMANDA

Pateicoties mūsu pieredzei mikroelektronikā, mums ir inženieri un zināšanas, kas nepieciešamas, lai pārvarētu jebkuru tehnisko izaicinājumu.

Wiseberg Technology patstāvīgi investē speciālistu zināšanu pilnveidošanā, tādējādi sniedzam pakalpojumus pēc pēdējām elektronikas ražošanas tendencēm. Pastāvīgi cenšamies attīstīties tālāk un nodrošināt, ka esam soli priekšā.

Cilvēks un komanda ir mūsu uzņēmuma viena no pamatvērtībām. Neskatoties uz to,ka elektronikas ražošanā liels atbalsts ir moderno tehnologiju ieviešana ikdienas procesos, esam lepni par mūsu komandu.

TEHNOLOĢIJAS ATTĪSTĀS KATRU DIENU

Tehnoloģijas un digitalizācija arvien vairāk ietekmē mūsu dzīvi un arvien vairāk veido mūsu ikdienas rutīnu mājās un darbā. Elektronikas ierīces paliek komplicētākas, ātrākas un pieejamākas, tādēļ arī elektronikas ražošanas uzņēmumiem attīstība notiek katru dienu. Mūsdienu elektronikas montāža pieprasa attīstību visās nozarēs, gan SMT, gan THT, gan Flex plašu veidošanā. Wiseberg neatņemama sastāvdaļa ir X-Ray, viļņveida lodēšana, selektīvās lodēšanas stacijas. Arī iespiedplašu lakošana un iekapsulēšana šobrīd ir pilnībā automatizēts process.

TEHNOLOĢIJU UZŅĒMUMS WISEBERG

Wiseberg Technology aktīvi iesaistās šajās norisēs un spēlē izšķirošu lomu rītdienas digitālās pasaules veidošanā. Tas nozīmē arī milzīgu atbildību, ko Wiseberg Technology vienmēr ir pieņēmis un izpildījis, izmantojot savu tālredzīgo vīziju, novatoriskus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā un atbildīgu resursu izmantošanu.

Augstākās klases PCB  montāžas serviss, ko piedāvā Wiseberg Technology, ietekmē turpmākos nozares standartus, produktus un lietojumus vairākās galvenajās elektronikas nozarēs.  Nepārspējamā kvalitāte un pastāvīgas inovācijas nodrošina mūsu klientu konkurētspēju ilgtermiņā.

MŪSU MĒRĶIS IR BŪT ŠO TIRGU PIEMĒRAM

Pasaules tehnoloģiju attīstība mūs ir iedvesmojusi kopš Wiseberg Technology dibināšanas.

Mēs vienmēr vēlamies būt pirmie,ātrākie un labākie elektronikas ražošanas nozarē, tagad un nākotnē, jo mums ir svarīga kvalitāte un ātrums. 

Nodrošinot klientiem pilnu elektronikas montāžas servisu, sākot ar iespiedplašu projektēšanu, beidzot ar to programmēšanu un testēšanu. Nodrošinam kvalitāti visiem sniegtajiem pakalpojumiem, pēc elektronikas augstākajiem standartiem.

lvLV
Ritiniet līdz augšai

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un 2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies  speciālists